як перекласти українською слово ячейуа

як перекласти українською слово ячейуа

Безкоштовний словник. Українська англійська. Англійська українська. Українська іспанська. Розділення, поділ, фотоелемент, чарунка, перегородка, клітина, камера, клітка, осередок. Осередок, комірка, група, клітинка, вічко. Фотоелемент російською. Переклад ячейка з російської на українську мову.

Безкоштовний online - перекладач. З англійської на російську з англійської на українську з російської на англійську з російської на українську з української на англійську з української на російську.

Ячейка 1) (в пчелиных сотах) чашечка, чарунка 2) (в сети, вязанье.

Комірка 4) (организационная группа, единица) осередок партийная ячейка — партійний осередок. Designed by free css templates умови використання. Якщо перекладати ячейка як компютерний термін, то це комірка. Переклад from - russian. Це такий поширений радянський штамп, що навіть важко уявити що в українській літературі радянських часів він не залишив слідів. Ja, здається такий слід знайшовся. Сім я в нашому суспільстві — це первісний осередок багатогранних людських відносин — господарських, моральних, духовно - психологічних, естетичних. і, звичайно, виховних (радянська україна, 11. I 1969, 4); якщо взяти радянську формулу (а насправді її автор - огюст конт, засновник соціології як науки) семья. — базовая ячейка общества, то з наведеної цитати виходить. Сім&a орфоепічний словник української мови. Перекладати … словник синонімів української мови. Перекласти — дієслово доконаного виду … орфографічний словник української мови. 1) перекласти на інше місце багато чого небудь. Словарь - справочник слово о полку игореве.

Пристрій для запису виконуваної фортепіанної музики у вигляді знаків, які легко перекласти на ноти … український тлумачний словник. Корейська латиська литовська македонська малайська мальтійська німецька норвезька перська польська португальська російська румунська сербська словацька словенська суахілі тайська турецька угорська українська філіппінська фінська французька хорватська чеська шведська японська. Албанська англійська арабська африкаанс білоруська болгарська в єтнамська валлійська гінді голландська грецька ґалісійська данська естонська іврит ідиш індонезійська ірландська ісландська іспанська італійська каталанська китайська (спрощ. ) орфоепічний словник української мови. Перекладывать, переложить на ноты перекладати, перекласти (класти, покласти і положити) на ноти. Перекладывать, переложить на плечи кого, чьи, кому перекладати, перекласти на плечі кого, чиї, кому.

Переключение скоростей перемикання швидкостей. Перековать мечи на орала высок. Перекувати мечі на орала (на плуги). Перекрёстные дорожки (тропы) перехресні стежки. Перекрёстный допрос перехресний допит. Перелагать список слів. іспанська українська. Все, усякий, усі, який - небудь, весь, кожен, певний, всякий, вся, всім, кожний, раптово, усілякий, зовсім - зовсім, будь - який, увесь. Всяк, кожен, будь, про всяк. Будь - який російською. Як правильно - перекладати українською чи перекладати на українську.

Бажано арґументовано. Виявилося, що різні тлумачні словники подають обидва варіанти. Тому, мабуть, можливі обидва варіанти. Хоча особисто мені здається, що логічнішою буде конструкція. Ais italiano русский українська беларуская. Як перекласти слово обрящешь на укр. Фраза в вере обрящешь - потрібно перекласти на українську.

Ищите, и обрящете, толцыте, и отверзется російською. Ищите, и найдете; стучите, и отворят вам українською. Шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам. Для запропонованого речення, якщо ви налаштовані на зустріч, радив би конструювати речення починаючи з слів. Пропоную зустрітися завтра, як ви ставитесь до зустрічі завтра якщо ваша ласка, можемо зустрітися завтра як приклад, в хараламб зінке, анатолій литвиненко, любий мій шерлок холмс, 1990. Складання слів на українській мові, пошук слів які закінчуються на букву, або складаються з певних літер, генератор слів. Скласти слово із літер. Підібрати та перевірити ім я домена. Складається із заданих літер починається з не починається з містить не містить закінчується на не закінчується на всі запитання українська мова. Як перекласти українською слово кораблекрушение.

Порядок виводу коментарів. За замовчуванням спочатку новi спочатку старі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

батьківські збори 10-11 класс

практична робота аналіз даних за допомогою табличного процесора 11 клас

конспекти уроків з англійської мови 6 клас несвіт

зошит з інформатики 3 клас коршунова за новою програмою