перекласти на українську слово соответствовать

перекласти на українську слово соответствовать

Перекласти слова та словополучення з російської мови на українську невзирая. Обнадеживать перечень следующий ошибочный. Попроси больше объяснений. Отметить нарушение.

Не нашли ответ. Перекладання з російської мови на українську до сьогодні залишається досить непростою справою. існує велика кількість словників, які допомагають у перекладі окремих слів чи термінологічних сполучень, але жоден із них не подає контекстуальних особливостей перекладу багатозначних слів та синтаксичних конструкцій із ними. Пропоноване видання містить майже 28 тисяч словникових статей, є найповнішим на сьогодні російсько - українським словником словосполучень і має на меті полегшити складний процес перекладання ділових паперів чи художніх та публіцистичних текстів. Введіть слово, яке повинно міститися у виразі, наприклад. Якщо шукаєте за кількома словами, розділяйте їх комами, наприклад. Зуб, мати, голова. Батькам, батьками, батьку, батьки. Тому для більш повного пошуку краще вводити частину слова, яка присутня у всіх формах. Батьк максимальна кількість слів для одночасного пошуку - 3 слова. Перекласти на українську.

Ліва колонка. П`ята година зараз 1. Я перекладаю речення з української на англійську 2. Мій батько сидить на дивані і читає книгу.

Моя мати готує вечерю. Моя сестра бере свою блузу в квіточки. Наш кіт спить на пральній машині в ванній кімнаті. Мої бабуся і дідусь зараз працюють в саду.

Мій друг слухає музику.

Швидко перекладайте слова, фрази та веб - сторінки з англійської та більш ніж із 70 мов. Автовизначення турецька автовизначення угорська автовизначення українська безкоштовний онлайн переклад тексту, html, веб - сторінок і документів з російської на українську мову.

Ви можете ввести url - адресу сторінки, яку бажаєте перекласти і її буде перекладено автоматично. Після цього, ви зможете переглядати і інші сторінки сайту клікнувши по посиланнях і інших навігаційних елементах. Для більш зручної навігації по перекладеному сайту, рекомендуємо перейти до повноекранного режиму.

Бесплатный онлайн перевод с русского на украинский и обратно, русско - украинский словарь с транскрипцией, произношением слов и примерами использования. Переводчик работает со словами, текстами, а также веб - страницами. Переводчик — мобильный и веб - сервис, который переводит с русского на украинский как слова, фразы и связные тексты, так и целые веб - страницы. Перевод сопровождается примерами использования и транскрипцией, есть возможность услышать произношение слов. В режиме сайта сервис переводит всё текстовое содержимое страницы, адрес которой вы укажете.

Знает не только русский и украинский, но и ещё 98 языков. Результаты.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

практична робота аналіз даних за допомогою табличного процесора 11 клас

гдз 8 класс алгебра мерзляк полонський якір рабінович

англійська 3 клас алла несвіт

контурна карта 10-11 клас економічна і соціальна географія світу